1.Pozycja ultraniska
Minimalna wysokość stołu operacyjnego do zabiegów okulistycznych może wynosić 500 mm. Znany, elektromagnetyczny system napędowy jest stabilny, niezawodny i cichy podczas pracy. To najlepszy wybór dla okulistyki i laryngologii.
2.Zdejmowana płyta czołowa
Zdejmowaną płytę głowicy można łatwo kontrolować za pomocą przekładni mechanicznej.
Wklęsły kształt w środkowej części poduszki zagłówka spełnia wymagania ergonomiczne.
3. Szeroka powierzchnia
Szerokość powierzchni może osiągnąć 550 mm, co pozwala pacjentowi na leżenie na niej w bardziej komfortowych warunkach
4. Elastyczny przełącznik nożny
Kąt płyty tylnej i płyty pod nogi można regulować za pomocą przełącznika nożnego, co jest wygodne dla lekarza, który może dostosować pozycję pacjenta do najbardziej optymalnej podczas operacji okulistycznej.
5. Hamulec płatkowy
Mechaniczne hamulce nożne są szybsze, wygodniejsze, bezpieczniejsze i niezawodne.
6. Opcjonalny fotel lekarski
Fotel lekarski posiada możliwość regulacji podłokietników, oparcia i wysokości siedziska.
Parametry
| Element modelu | Elektryczny stół operacyjny okulistyczny TDG-2 |
| Długość i szerokość | 2080 mm * 550 mm |
| Wysokość (w górę i w dół) | 700 mm / 500 mm |
| Płyta czołowa (góra i dół) | 45°/ 90° |
| Płyta tylna (góra i dół) | 45°/ 20° |
| Płyta pod nogi (góra i dół) | 45°/ 20° |
| Przesuwne poziome | 300 mm |
| Układ silnika elektrycznego | Jiecang |
| Woltaż | 220V/110V |
| Częstotliwość | 50Hz / 60Hz |
| Kompaktowość mocy | 1,0 kW |
| Bateria | Tak |
| Materac | Materac Memory |
| Główny materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Maksymalna ładowność | 200 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
Akcesoria standardowe
| NIE. | Nazwa | Wielkie ilości |
| 1 | Pręt infuzyjny | 1 zestaw |
| 2 | Płyta ramienia | 1 para |
| 3 | Tacka na narzędzia | 1 zestaw |
| 4 | Zacisk mocujący | 1 zestaw |
| 5 | Materac | 1 zestaw |
| 6 | Przełącznik nożny | 1 zestaw |