Stół do badań ginekologicznych FD-G-1 wykonany jest z materiałów o wysokiej wytrzymałości i odporny na korozję, co ułatwia codzienne czyszczenie i dezynfekcję szpitala.
Wysokość powierzchni stołu do badań, kąt nachylenia panelu tylnego i panelu pod nogi można regulować za pomocą przełącznika nożnego.
Akcesoria są kompletne i obejmują standardowo podpórki na ramiona, paski na ramiona, paski na nadgarstki, uchwyty, podnóżki oraz pojemniki na zanieczyszczenia z sitkami.
Podstawa stołu do badań ginekologicznych ma kształt litery U, co zapewnia lekarzowi swobodę ruchu stóp i nóg podczas codziennej pracy.
Łóżko operacyjne do badań ginekologicznych, przeznaczone nie tylko do badań ginekologicznych, ale również do zabiegów urologicznych u mężczyzn.
1.Materac piankowy bezszwowy
Materac formowany elektrycznego stołu do badań ginekologicznych wykorzystuje najnowocześniejszą technologię bezszwowego spieniania, która znacznie poprawia komfort pacjentki.
2.Materiał odporny na korozję
Wszystkie pokrowce na elektryczny stół do badań ginekologicznych wykonane są z najwyższej jakości materiałów, odpornych na korozję, łatwych do czyszczenia i dezynfekcji.
3. Przełącznik nożny
Wyposażony w przełącznik nożny, umożliwia elastyczną kontrolę różnych ruchów stołu do badań położniczych.
4.Wszechstronne akcesoria
Oprócz standardowego podparcia ramienia, opcjonalnie dostępne są także paski naramienne, uchwyty, podnóżki, pedały, pojemnik na odpady, lampa do badań ginekologicznych lub fotel lekarski.
Parametry
| ModelPrzedmiot | Stół do badań ginekologicznych FD-G-1 elektryczny |
| Długość i szerokość | 1800 mm * 550 mm |
| Wysokość (w górę i w dół) | 950 mm / 680 mm |
| Trendelenburg / Odwrotny Trendelenburg | 14°/ 17° |
| Płyta tylna (góra i dół) | 60°/10° |
| Układ silnika elektrycznego | Jiecang |
| Woltaż | 220V/110V |
| Częstotliwość | 50Hz / 60Hz |
| Kompaktowość mocy | 1,0 kW |
| Bateria | Tak |
| Materac | Materac bezszwowy |
| Główny materiał | ABS |
| Maksymalna ładowność | 150 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
SstandardowyAkcesoria
| NIE. | Nazwa | Wielkie ilości |
| 1 | Wsparcie ramienia | 1 para |
| 2 | Płyta na nogę | 1 zestaw |
| 3 | Materac | 1 zestaw |
| 4 | Uchwyt | 1 para |
| 5 | Przełącznik nożny | 1 zestaw |