Mobilny stół operacyjny TDY-2 ma łóżko i kolumnę wykonane w całości ze stali nierdzewnej 304, łatwe do czyszczenia i odporne na zanieczyszczenia.
Powierzchnia stołu podzielona jest na 5 części: część zagłówka, część pleców, część pośladków i dwie odłączane części nóg.
Mobilny stół operacyjny TDY-2 można przesuwać na odległość 340 mm, co zapewnia dobrą perspektywę dla ramienia C podczas operacji. Można go również stosować z pojemnikami na klisze rentgenowskie.
Podwójny zagłówek, regulowany podnóżek za pomocą sprężyny gazowej. Zastosowano ciche kółka niemieckiej marki. Opcjonalnie dostępne są również funkcje resetowania jednym przyciskiem, zapinania jednym przyciskiem i zapobiegania wyboczeniu.
Ten wielofunkcyjny elektryczny stół operacyjny nadaje się do różnych zabiegów chirurgicznych, takich jak chirurgia jamy brzusznej, położnictwo, ginekologia, laryngologia, urologia, anorektologia i ortopedia itp.
1.Podwójna głowica łącząca
Dwuprzegubowa płyta zagłówka tego elektrycznego stołu operacyjnego pozwala na swobodną regulację wysokości zagłówka, dzięki czemu pacjent ma wygodny kąt nachylenia głowy podczas wykonywania operacji w różnych pozycjach.
2. Płyta pod nogi może być sterowana elektrycznie lub sprężyną gazową
Płyta pod nogi może być sterowana za pomocą sprężyny gazowej lub może być rozbudowana o sterowanie elektryczne.
3. Opcjonalny podwójny system sterowania
Kontroler ręczny i opcjonalny panel sterowania zapewniają podwójną ochronę podczas operacji.
4.Duże kółka
Importowane niemieckie kółka TENTE, odporne na zużycie i ciche.
5. Wbudowany akumulator
Elektryczny stół operacyjny TDY-2 jest wyposażony w wydajny akumulator, który wystarcza na 50 operacji. Jednocześnie posiada zasilanie prądem przemiennym, zapewniające maksymalne bezpieczeństwo.
6.Więcej opcji wyboru
Opcjonalna funkcja resetowania jednym przyciskiem, zgięcia dodatniego i zgięcia odwrotnego.
Pparametry:
| ModelPrzedmiot | Mobilny elektryczny stół operacyjny TDY-2 |
| Długość i szerokość | 2100mm*550mm |
| Wysokość (w górę i w dół) | 1000 mm/ 700 mm |
| Płyta czołowa (góra i dół) | 45° 90° |
| Płyta tylna (góra i dół) | 90°/ 17° |
| Płyta na nogi (góra/dół/na zewnątrz) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Odwrotny Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Pochylenie boczne (w lewo i w prawo) | 15°/ 15° |
| Podniesienie mostka nerkowego | ≥110 mm |
| Przesuwne poziome | 345 mm |
| Flex/Reflex | Operacja łączona |
| Tablica rentgenowska | Fakultatywny |
| Panel sterowania | Standard |
| Układ silnika elektrycznego | Jiecang |
| Woltaż | 220V/110V |
| Częstotliwość | 50Hz / 60Hz |
| Kompaktowość mocy | 1,0 kW |
| Bateria | Tak |
| Materac | Materac Memory |
| Główny materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Maksymalna ładowność | 200 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
Akcesoria standardowe
| NIE. | Nazwa | Wielkie ilości |
| 1 | Ekran anestezjologiczny | 1 sztuka |
| 2 | Wsparcie ciała | 1 para |
| 3 | Wsparcie ramienia | 1 para |
| 4 | Wsparcie barku | 1 para |
| 5 | Podparcie nóg | 1 para |
| 6 | Podparcie stóp | 1 para |
| 6 | Uchwyt mostka nerkowego | 1 sztuka |
| 7 | Materac | 1 zestaw |
| 8 | Zacisk mocujący | 8 sztuk |
| 9 | Długi zacisk mocujący | 1 para |
| 10 | Pilot ręczny | 1 sztuka |
| 11 | Linia energetyczna | 1 sztuka |