Cała pokrywa wykonana jest ze stali nierdzewnej 304, łatwej do czyszczenia i dezynfekcji.
Włókna o wysokiej transmisji światła nadają się do zastosowań rentgenowskich.
Poszerzona konstrukcja materaca pozwala pacjentom na wygodniejsze położenie się na stole operacyjnym.
Stół operacyjny elektrohydrauliczny TDY-G-1 wyposażony jest w zaawansowany hydrauliczny układ sterowania, niezawodne zawory elektromagnetyczne i pompy olejowe z Tajwanu, co zapewnia cichą i stabilną pracę.
1.Ubardzo niskiPpozycja
2.Podwójna płyta czołowa
3.Bbudynek-w nerkachBgrzbiet
4. Wbudowany akumulator
5.Hamulce mechaniczne
| Element modelu | Stół operacyjny elektryczno-hydrauliczny TDY-G-1 |
| Długość i szerokość | 2080 mm * 550 mm |
| Wysokość (w górę i w dół) | 820 mm / 520 mm |
| Płyta czołowa (góra i dół) | 45°/ 90° |
| Płyta tylna (góra i dół) | 80°/ 20° |
| Płyta na nogi (góra/dół/na zewnątrz) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Odwrotny Trendelenburg | 20°/ 20° |
| Pochylenie boczne (w lewo i w prawo) | 15°/ 15° |
| Podniesienie mostka nerkowego | 110 mm |
| Układ silnika elektrycznego | Chaoger z Tajwanu |
| Woltaż | 220V/110V |
| Częstotliwość | 50Hz / 60Hz |
| Kompaktowość mocy | 1,0 kW |
| Bateria | Tak |
| Materac | Materac Memory |
| Główny materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Maksymalna ładowność | 200 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
Sstandardowe akcesoria
| NIE. | Nazwa | Wielkie ilości |
| 1 | Ekran anestezjologiczny | 1 sztuka |
| 2 | Wsparcie ciała | 1 para |
| 3 | Wsparcie ramienia | 1 para |
| 4 | Wsparcie barku | 1 para |
| 5 | Podparcie nóg | 1 para |
| 6 | Podparcie stóp | 1 para |
| 7 | Uchwyt mostka nerkowego | 1 sztuka |
| 8 | Długi zacisk mocujący | 1 para |
| 9 | Zacisk mocujący | 8 sztuk |
| 10 | Pilot ręczny | 1 sztuka |
| 11 | Linia energetyczna | 1 sztuka |
| 12 | Pedał | 1 para |