Ten elektrohydrauliczny stół operacyjny podzielony jest na 5 części: sekcja głowy, sekcja pleców, sekcja pośladków, dwie oddzielne sekcje nóg.
Materiał światłowodowy o wysokiej przepuszczalności światła oraz 340-milimetrowe poziome przesuwanie gwarantują brak martwych punktów podczas skanowania rentgenowskiego.
Ten elektrohydrauliczny stół operacyjny wyposażony jest w podwójny system sterowania, aby zapewnić bezproblemową obsługę.
Można go wyposażyć w wielofunkcyjną ramę głowy i ortopedyczną ramę trakcyjną.
Funkcja resetowania jednym przyciskiem, umożliwia przywrócenie pierwotnej pozycji poziomej. Funkcja zgięcia i odwrotnego zgięcia jednym przyciskiem, elektryczna deska do ćwiczeń nóg, oszczędza dużo czasu.
Nadaje się do stosowania w różnych zabiegach chirurgicznych, takich jak chirurgia jamy brzusznej, położnictwo, ginekologia, laryngologia, urologia, anorektologia i ortopedia itp.
1.Dłuższa i szersza powierzchnia stołu
Długość powierzchni stołu operacyjnego elektrohydraulicznego może osiągnąć 2180 mm, a szerokość 550 mm, co jest dostosowane do potrzeb niektórych grup pacjentów i może zapewnić pacjentowi większy komfort.
2.Podwójny system sterowania
Stół operacyjny elektrohydrauliczny wyposażony jest w podwójny system sterowania głównego/pomocniczego, zapewniający bezproblemową obsługę
3. Flex & Re-flex & Reset jednym przyciskiem
Funkcja resetowania jednym przyciskiem, umożliwia przywrócenie pierwotnej pozycji poziomej, zgięcie jednym przyciskiem i odwrócenie zgięcia
4. Opcjonalna płyta nóg z elektryczną regulacją
Modułowa konstrukcja wtyczki płyty pod nogi umożliwia elektryczną regulację płyty pod nogi, co znacznie oszczędza czas potrzebny na regulację położenia.
5. Wbudowany akumulator
Stół operacyjny TDY-Y-2 z napędem elektrohydraulicznym jest wyposażony w wydajny akumulator, który pozwala na przeprowadzenie 50 operacji. Jednocześnie posiada zasilanie prądem przemiennym, zapewniające maksymalne bezpieczeństwo.
Pparametry
| ModelPrzedmiot | Stół operacyjny elektrohydrauliczny TDY-Y-2 |
| Długość i szerokość | 2160 mm * 550 mm |
| Wysokość (w górę i w dół) | 1100 mm/ 690 mm |
| Płyta czołowa (góra i dół) | 18° 45° |
| Płyta tylna (góra i dół) | 85°/ 40° |
| Płyta na nogi (góra/dół/na zewnątrz) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Odwrotny Trendelenburg | 28°/ 28° |
| Pochylenie boczne (w lewo i w prawo) | 18°/ 18° |
| Podniesienie mostka nerkowego | 100 mm |
| Przesuwne poziome | 340 mm |
| Pozycja zerowa | Jeden przycisk, standard |
| Flex/Reflex | Operacja łączona |
| Tablica rentgenowska | Fakultatywny |
| Panel sterowania | Standard |
| Przycisk zatrzymania awaryjnego | Standard |
| Układ silnika elektrycznego | Chaoger z Tajwanu |
| Woltaż | 220V/110V |
| Częstotliwość | 50Hz / 60Hz |
| Kompaktowość mocy | 1,0 kW |
| Bateria | Tak |
| Materac | Materac Memory |
| Główny materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Maksymalna ładowność | 200 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
Aakcesoria
| NIE. | Nazwa | Wielkie ilości |
| 1 | Ekran anestezjologiczny | 1 sztuka |
| 2 | Wsparcie ciała | 1 para |
| 3 | Wsparcie ramienia | 1 para |
| 4 | Wsparcie barku | 1 para |
| 5 | Podparcie nóg | 1 para |
| 6 | Uchwyt mostka nerkowego | 1 sztuka |
| 7 | Materac | 1 zestaw |
| 8 | Zacisk mocujący | 8 sztuk |
| 9 | Długi zacisk mocujący | 1 para |
| 10 | Zdalne sterowanie | 1 sztuka |
| 11 | Linia energetyczna | 1 sztuka |
| 12 | Olej hydrauliczny | 1 puszka oleju |