Stół operacyjny TF Hydraulic do ginekologii. Korpus, kolumna i podstawa wykonane są ze stali nierdzewnej, co zapewnia wysoką wytrzymałość mechaniczną, odporność na korozję, łatwość czyszczenia i dezynfekcji.
Ten hydrauliczny stół operacyjny do ginekologii standardowo wyposażony jest w podpórkę pod ramię, pas na ramię, uchwyt, podnóżek i pedały, pojemnik na zanieczyszczenia z sitkiem oraz opcjonalną lampę do badań ginekologicznych.
Wysokość hydraulicznego stołu operacyjnego ginekologicznego można regulować za pomocą pedałów, a nachylenie łóżka można regulować poprzez potrząsanie uchwytem.
Po naciśnięciu hamulca, stała podstawa u dołu łóżka zostaje opuszczona, co zwiększa powierzchnię styku z podłożem i zapewnia stabilność łóżka.
Jest szeroko stosowana w ginekologii, położnictwie, urologii i chirurgii odbytniczo-odbytniczej.
1. Materiał ze stali nierdzewnej
Główna część, szyny boczne, kolumna podnosząca i podstawa hydraulicznego stołu operacyjnego ginekologicznego wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej 304, charakteryzującej się dużą wytrzymałością mechaniczną, odpornością na korozję i łatwością czyszczenia.
2. Szeroka powierzchnia stołu
Szerokość powierzchni hydraulicznego stołu operacyjnego ginekologicznego może sięgać 600 mm, co jest bardzo wygodne dla osób o określonym typie budowy ciała i poprawia komfort.
3. Wszechstronne akcesoria
Oprócz standardowego podparcia ramienia, pasów naramiennych, uchwytów, podnóżków, pedałów, miski na odpady, opcjonalnie dostępne jest także oświetlenie do badań ginekologicznych.
4. Unikalna stała stopa
Unikalna stała stopa stołu operacyjnego zwiększa powierzchnię kontaktu z podłożem i gwarantuje stabilność hydraulicznej ginekologii.
Parametry
| Element modelu | Stół operacyjny TF Hydraulic Gynecology |
| Długość i szerokość | 1800 mm * 600 mm |
| Wysokość (w górę i w dół) | 900 mm / 680 mm |
| Trendelenburg/Odwrotny Trendelenburg | 8°/ 20° |
| Płyta tylna (góra i dół) | 70°/ 11° |
| Woltaż | 220V/110V |
| Częstotliwość | 50Hz / 60Hz |
| Materac | Materac bezszwowy |
| Główny materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Maksymalna ładowność | 173 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
SstandardowyAkcesoria
| NIE. | Nazwa | Wielkie ilości |
| 1 | Wsparcie ramienia | 1 para |
| 2 | Uchwyt | 1 para |
| 3 | Płyta na nogę | 1 sztuka |
| 4 | Materac | 1 zestaw |
| 5 | Zbiornik na odpady | 1 sztuka |
| 6 | Zacisk mocujący | 1 para |
| 7 | Kula kolanowa | 1 para |
| 8 | Pedał | 1 para |