Mechaniczny stół operacyjny TS-1 wykonany jest ze stali nierdzewnej, która charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną, odpornością na korozję i łatwością czyszczenia.
Wysokość powierzchni łóżka można regulować za pomocą napędu hydraulicznego, a kąt nachylenia tylnej płyty pod nogi można regulować za pomocą innych narzędzi pomocniczych.
Podstawa hydraulicznego stołu operacyjnego w kształcie litery T jest stabilna i zapewnia lekarzom pracującym przez dłuższy czas wystarczająco dużo miejsca na nogi.
Dostępne są dwie opcje: zintegrowana płyta pod nogi i dzielona płyta pod nogi, odpowiednie dla osób o różnych potrzebach.
1.Podstawa T
Ergonomiczna podstawa w kształcie litery T ręcznego stołu operacyjnego nie tylko charakteryzuje się dobrą stabilnością i elastycznością ruchu, ale także zapewnia lekarzom wystarczająco dużo miejsca na nogi, co zmniejsza zmęczenie podczas długotrwałej pracy.
2.Wbudowany mostek nerkowy
Wbudowany mostek lędźwiowy można podnieść o 110 mm, co jest wygodne dla lekarzy przeprowadzających operacje nerek.
3. Różne akcesoria
W skład standardowych akcesoriów wchodzą: podpórka na ramię, podpórka na ramię, podpórka na ciało, ekran anestezjologiczny i podpórka na nogi ułatwiająca różnego rodzaju operacje.
4. Hydrauliczny system podnoszenia
Posiada napęd hydrauliczny, a wysokość mechanicznej powierzchni stołu operacyjnego jest regulowana za pomocą pedału. Pracuje płynnie i cicho. Może pracować normalnie nawet przy wyłączonym zasilaniu. W obszarach o niestabilnym zasilaniu elektrycznym można wybrać hydrauliczne stoły operacyjne.
5.Płyta z integralną nogą lub płyta z dzieloną nogą
Dostępna jest prosta wersja płyty na całą nogę, w korzystnej cenie. Dostępna jest również płyta dzielona na nogę, którą można regulować w górę i w dół oraz rozszerzać na zewnątrz, co ułatwia przeprowadzanie różnych operacji kończyn dolnych.
Pparametry
| Element modelu | Stół operacyjny mechaniczny TS-1 |
| Długość i szerokość | 1980 mm * 500 mm |
| Wysokość (w górę i w dół) | 950 mm/ 750 mm |
| Płyta czołowa (góra i dół) | 45°/ 90° |
| Płyta tylna (góra i dół) | 75°/ 30° |
| Płyta na nogi (góra/dół/na zewnątrz) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Odwrotny Trendelenburg | 20°/ 30° |
| Pochylenie boczne (w lewo i w prawo) | 20°/ 20° |
| Podniesienie mostka nerkowego | ≥110 mm |
| Materac | Materac Memory |
| Główny materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Maksymalna ładowność | 200 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
Sstandardowe akcesoria
| NIE. | Nazwa | Wielkie ilości |
| 1 | Ekran anestezjologiczny | 1 sztuka |
| 2 | Wsparcie ciała | 1 para |
| 3 | Wsparcie ramienia | 1 para |
| 4 | Podpórka pod ramię | 1 para |
| 5 | Kula kolanowa | 1 para |
| 6 | Zacisk mocujący | 1 zestaw |
| 7 | Materac | 1 zestaw |