Stół operacyjny TY przeznaczony jest do zabiegów w chirurgii klatki piersiowej i jamy brzusznej, laryngologii, położnictwie i ginekologii, urologii i ortopedii itp.
Rama, kolumna i podstawa wykonane są ze stali nierdzewnej, łatwej do czyszczenia i odpornej na korozję.
Mechaniczny stół operacyjny jest podnoszony i opuszczany za pomocą pedałowej pompy olejowej, która działa płynnie, bezpiecznie i niezawodnie. Wszystkie pozostałe ruchy są obsługiwane przez przekładnie mechaniczne.
Ten hydrauliczny stół operacyjny wymaga, aby płyta pod nogi była składana, odwodząca i odłączana, a także łatwa w regulacji. Posiada podstawę w kształcie litery T.
1.Funkcja obrotu
Stół operacyjny można obracać o 360°, co pozwala lekarzom dostosować kąt nachylenia do swojej pozycji podczas operacji, co znacznie zwiększa przestrzeń operacyjną. (Opcjonalnie)
2.Szybkie przełączenie na pozycję Flex
Do stołu operacyjnego potrzeba 200°wysunięcie (zgięcie) powierzchni stołu w jednym momencie poprzez obsługę uchwytu, co może zastąpić funkcję mostka lędźwiowego.
3. Blat dwuwarstwowy
Blat stołu powinien być wykonany z dwuwarstwowego kompozytu, mieć niski współczynnik absorpcji promieni rentgenowskich i zapewniać efekt perspektywy o wysokiej rozdzielczości.
4. Materiał ze stali nierdzewnej
Rama, podstawa, kolumna podnosząca i główna struktura przekładni wykonane są ze stali nierdzewnej 304, która jest łatwa do czyszczenia i szorowania, odporna na kwasy i korozję, dzięki czemu nigdy nie zardzewieje.
5. Regulacja hydrauliczna i ręczna
Podnoszenie i opuszczanie hydraulicznego stołu operacyjnego odbywa się za pomocą pedałowej pompy olejowej, która działa płynnie, bezpiecznie i niezawodnie. Wszystkie pozostałe ruchy są sterowane przez mechaniczną głowicę przekładni zębatej.
Pparametry
| Element modelu | Stół operacyjny TY Manual |
| Długość i szerokość | 2020 mm * 500 mm |
| Wysokość (w górę i w dół) | 1010 mm/ 760 mm |
| Płyta czołowa (góra i dół) | 45°/70° |
| Płyta tylna (góra i dół) | 75°/ 15° |
| Płyta na nogi (góra/dół/na zewnątrz) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Odwrotny Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Pochylenie boczne (w lewo i w prawo) | 20°/ 20° |
| Podniesienie mostka nerkowego | ≥110 mm |
| Materac | Materac Memory |
| Główny materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Maksymalna ładowność | 200 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
Sstandardowe akcesoria
| NIE. | Nazwa | Wielkie ilości |
| 1 | Ekran anestezjologiczny | 1 sztuka |
| 2 | Wsparcie ciała | 1 para |
| 3 | Wsparcie ramienia | 1 para |
| 4 | Podpórka pod ramię | 1 para |
| 5 | Kula kolanowa | 1 para |
| 6 | Zacisk mocujący | 1 zestaw |
| 7 | Materac | 1 zestaw |